Shiten Fellne alumini

Shitet nga: Arti 03 Qer 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne (4 copa) te aluminit te llojit Voltec 18 col. Ne fellne ka te vendosura goma te dimrit. Lloji Dunlop 225/40ZR18. Fellnet nga Zvicra kane ardhe me trransport. Nuk jane perdorur gjate rruges. Per çdo info mund te kontaktoni permes telefonit.
Fellnet jane per automjetet Audi ,A4, A,5, A6, A8, dhe te gjitha llojet VW.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim