Shiten Fellnet per Audi 80

Shitet nga: .... 10 Mar 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per Audi 80 shum ne gjendje te mir 15 coll..Shiten per arsy qe nuk po novoitet se veturn e kam shitt....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim