Shiten fellgat 14

Shitet nga: Shkumbin 13 Nën 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellgat me goma 195 te ardhura nga zvicerra komplet jan shum te rujtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim