Shiten fellne crom per bmw 3 e46 numer 17coll

Shitet nga: Imi 25 Mar 01:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne crom per bmw 3 shum te rujtne 17coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim