Shiten fellne nr.19

Shitet nga: Drilon 18 Shk 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne per audi bmw mercedes vw etj me nr.19 jan shum te ruajtun nuk jan te shtamt e as te vram nuk kan nevoj as mu ly as kurgjo
Viber +37745660584
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim