Shiten fellne nr'19

Shitet nga: Drilon 23 Shk 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne nr'19 per audi bmw mercedes vw etj jan shum te bukura nuk jan te vran ne asnje vend e as nuk jan te shtramt nuk drridhin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim