Shiten gomat 225 55 17

Shitet nga: Xxx 03 Mar 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 goma 225 55 17 viber +37744344381
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim