Shiten ose nderrohen

Shitet nga: Gjok 23 Dhj 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per golf 4 17-tshe me goma te veres shiten ose nderrohen me fellne 16 per golf 4 fellnet jan pa as ni gervishje me te vogel arsya se i ndrroi asht se po me doken te mdhaja mu mkan ardh prej gjermanie me kerr Viber +37745594483
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim