Shiten ose ndrrohen me fellne 15 per golf 4

Shitet nga: Fellne 11 Mar 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 15 per mercedes me 5 vrima nr 045594483 ose viber ne te njejtin numer fellnet jan origjinale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim