Shiten urgjent Fellne15

Shitet nga: liridon 22 Shk 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 me kater bulona bejn per opel ww si dhe per fiat jan te impurtuara nga jasht nuk dridhin jan te ruajtura shum per me shum informata me lajmroni ne nr te tel. Ose ne viber .+37744449574
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim