Tre par fellne golf opel

Shitet nga: Astrit 06 Shk 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes tre bar fellne t'aluminit dy par 14 ni par 13 per golf opel etj.Qmimi i volitshem!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim