U SHITEN fellne BBS flm merrjep

Shitet nga: privat 08 Jan 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet BBS 15she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim