Urgjent Fellne 18 coll per Mercedes

Shitet nga: Ilir 26 Dhj 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per mercedes 8.5j me 9.5j shum tbukur,2 me goma 2 pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim