Zingjire

Shitet nga: Zingjire 19 Jan 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

16 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Zingjirt jan 13-tsha, jan po thuajse te ri, te gatshem per mi vendos ne goma.
Arsya pse shiten eshte se e kom shit kerrin dhe nuk me nevoiten me.
Vetem nje her jan kan te vendosur ne goma. Shum te fort jane dhe qmimi shum i volitshem.
Zingjirt jane kta ne foto.
Zingjire . Singjire . Goma. 13 .
Tel: 044 749 781
Viber: +386 49 589 848
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim