bandash 13tsh.

Shitet nga: mendim 27 Jan 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandasht me gjeth guma..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim