bandash 17 coll

Shitet nga: gjoni 03 Tet 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandash 3 lloje 17 coll jan shum te mir jan te ardhur prej zvicerr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim