bandasha me goma

Shitet nga: Arben 16 Shk 01:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

235 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes bandasha 195/65 R 15 se bashku me goma CONTINENTAL te veres per veture GOLF 4 me 5 sherafa,gomat mund te shfrytezohen edhe per nje sezone (pranvere/vere)...Ai qe do ti blej do ua dhuroj dhe 4 goma tjetera per sezonin e dimrit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim