bandasha te hekurit per golf 4; 15 coll

Shitet nga: arben 17 Shk 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandashat per golf 4 te hekurit jan thuajse te ri i kan edhe goamat e veres ne to jan edhe per nje sezon jan 195/65 R15 continental. kush i blen ja jap edhe ni par gratis te dimerit ju mirepres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim