bandashe per mercedes

Shitet nga: xxx 13 Mar 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes bandashat e aluminit per mercedes benz te dimenzionit 195/60/15 me goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim