berbeta

Shitet nga: toni 14 Jan 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes berbetate 4 vrima per bmw gofl etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim