bmw fellga 17 coll

Shitet nga: gjoni 09 Nën 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellga per bmw jan shum te rujtem 235.45.17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim