fellet mercdesit cls 18

Shitet nga: ipko 06 Mar 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet te mercdesit 18 me guma te vers dy jan te mira dy jo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim