fellga 17coll

Shitet nga: gjoni 02 Tet 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellgat 3 lloje jan 17 coll jan shum te rujtem jan te ardhur prej zvicerre jan per golf5 passat BmW
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim