fellga me guma 15

Shitet nga: sejd 31 Jan 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellga me guma 15 te opell corses ose ndrrim me 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim