fellge14she me goma dimrore.per Golf4 , Audi A4 ,

Shitet nga: Beni 15 Jan 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten alu fellga me goma shum te mira te dimrit , te ardhura nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim