fellne

Shitet nga: ded 27 Nën 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 16 per vw edhe opel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim