fellne

Shitet nga: afrim 21 Mar 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet me gjeth goma te mira te reja m+s te perdorura 1 muaj per golf 2 per golf 3 per pasat fellnet , 14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim