fellne 13

Shitet nga: fellne 17 Shk 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 13 she me goma treja shum pak te perdorura bajn per vw golf 1...2...3..opel etj... per ma shum info nr 045 379 551 ose ne vajber nr 045 402 327 numri i dyt bon me vajber i pari jo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim