fellne 17

Shitet nga: jetlir 11 Shk 22:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 17 per mercedes pa guma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim