fellne 17 coll per Opel

Shitet nga: auto goma Lazri 08 Tet 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 17 coll shum te ruajtur per Opel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim