fellne 17

Shitet nga: blerim 18 Dhj 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne 17 per audi A4 A6 etj nuk jan te shtramt jan te drejt jan ne gjendje tmir gumat i kan mesatarisht qmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim