fellne 17

Shitet nga: Ndue 13 Shk 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17 me 4 vrima jan shum te mira gumat jo edhe aq tmira baj ndrrim me fellna 15 ju flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim