fellne 18 coll per VW Golf 7,6 passat

Shitet nga: Ilir 30 Jan 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 18 coll per vw golf 7,6,5 passat , Audi A6,A5,A4, te sapoardhur nga Zvicrra, origjinal
+viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim