fellne alumini 15

Shitet nga: migjen 28 Gsh 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne alumini 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim