fellne per wv

Shitet nga: arblind golaj 20 Sht 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne 17 shum te rujtura me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim