fellne te audit a8 a7 a6 a5 a4 a3

Shitet nga: andi 25 Jan 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 19 orgjinal parakuda shum te rujtne jan ne gjendje prefekt numri i gomav255 35 19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim