fellne te bmw serie 3

Shitet nga: arber 18 Tet 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne te bmw seria 3 fellnet jon tmira tdrejta tpa vrane me guma treja dy tparat 225.35.18 dy tmramat 255.35.18 ndrrim i mundshem me fellne te bmw 16coll - 17 coll
Viber +37744855660
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim