fellne te mercdesit 18

Shitet nga: ipko 03 Pri 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet te mercdesit 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim