fellne

Shitet nga: borbet 12 Tet 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per gollf 4- 205/50/17 jan origjinal borbet nuk jan te shtramt jan te rujtun. qmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim