fellne

Shitet nga: fellne 16 27 Nën 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne alumini shum te rujtme e te mira 4 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim