fellne

Shitet nga: dede 11 Dhj 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne nr 13 me kater vrima te lyra para 2muje me goma te veres shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim