fellne

Shitet nga: mehmet 18 Dhj 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne metali per peugeot 206 jane ne gjendje te rregullt nuk kan ndryshim nga fotoja te interisuarit mund te kontaktonii ne ket nr 044 269 990
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim