fellne

Shitet nga: rinor 14 Jan 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15
Alumin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim