fellne

Shitet nga: Blerim 30 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jan 18 inq nuk drridhin hiq jan me 10 vrima
bojn per vw audi kan unaza per gollf 4.
gomat jan michelin 18/225/45 gomat jan te mira qmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim