flm merrjep u shiten

Shitet nga: fellne 17 04 Mar 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitn fellnet 17she
Bojn per golf 5 mercedes
passat audi etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim