flm merrjep u shiten

Shitet nga: xxx 02 Pri 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   160 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 15she ndrim ne fellne per golf 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim