gom me bamdash metali

Shitet nga: smajli 18 Mar 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomen me bandash metali
goma është e kamionetave te vogla që kan pesha deri në 3.5 ton
goma është me "C" por e përdorur
tel: 049/246/393
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim