goma dimri

Shitet nga: pjeter 13 Shk 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma dimri komplet
te ardhura nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim