goma dhe fellne

Shitet nga: arblind golaj 21 Sht 06:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me goma shum shum te ruajtne 17-sha per golf dhe bora jan shum te bukura ju lutem per kontakt vetem person serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim