goma dimri me bandadimritsh dhe rrot kapne

Shitet nga: Bekim zenuni 23 Sht 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

159 EUR

Komuna: Gjakovë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma dimrit jan per w jan te perdoren veq nje syzan me garencjan jan nuk me vyn se ekam shit veturen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim